Vienas arba du


Esu aš vienas, arba mudu esame du, kartu. Būti gali ir trys, keturi, penki. Rankomis susikabinę, esame kartu. Aš vienas būdamas, kito nerandu. Būdami kartu, mes esame kartu. Būdami penki, mes buvome šeši, būdami šeši, mes esame penki. Einu ir nerandu. Gal kur randasi tai žinai tu? Žiemą būna gerai, vasarai būna gerai, pavasarį, rudenį irgi gerai, tačiau visais metų laikais blogai, nors kažkiek ir gerai gi. Kada būna blogai? Reikia į viską žiūrėti pozityviai, blogai nebūna niekada.

Tavo paskaičiavimai

Tavo paskaičiavimai yra geri, klaidingi. Skaičiuoji tu labai gerai, skaičiuoti nemoki tu išvis. Tu sugebi sudėti labai taikliai skaičius, skaičiai tavo sudėti klaidingi ir kreivi. Skaičiuoti moki tu išties, skaičiuoti tu visiškai nesugebi. Skaičiuoji tu tiksliai, vieną prie vieno; skaičiuodamas tu viską blogai sudedi. Skaičiuoti tau patinka ir einasi lengvai, skaičiavimo nekenti tu ir skaičiavimas tau kaip musė pasturgaly.

Žodžių vyniotinis

Paragaukite mėsos vyniotinio su slyvomis, kol ne per vėlu. Paragaukite, jis visas iškimštas slyvomis, kaip kokie vėdarai. Ar Jums patinka vėdarai? Tad paragaukite, kol ne per vėlu, nes paskui bus per vėlu. Per vėlu paskui gal vis tik gi ir nebus, tačiau bus per vėlu vis vien.

Lotynų Amerikos šokiai

Šokate tango ar dar ten kažką? Metas pašokti ir pajudinti savo pasturgalį, strėnas. Šokis yra gerai, šokis išlaisvina iš visko, iš ko reikia išsilaisvinti. Iš ko norėtumėte išsilaisvinti? Gal iš savo pačių ydų ir prisirišimų? Laisvinkitės, tai bus naudinga! Šokis padės išlaisvinti tai, ką reikia išlaisvinti ir tiek atsilaisvinti, atsipalaiduoti, kad kažko išlaisvinti galbūt ir nereikia. Bet jeigu reikia, tai reikia ir šokis padės tai padaryti labai paprastu ir universaliu būdu.

Širdies kalba, kurią supranta visi žmonės. Kokia kalba kalba Jūsų širdis? Ar išvis kalba? O gal jos pas jus net nėra? Tikėkimės, kad yra ir ji bent kažką ten kalba. Išgirskite, išgirskite ją ir būsite visi laimingi.

Kiti straipsniai

Apie tai, kas geraApie tai, kas gera

Laba diena. Ar Jums reikalingos santechniko paslaugos? Pataikėte kaip tik čia. Nes jeigu taikėte kitur, tai matyt niekur nepataikėte. Supraskite, į taikinį reikia šaudyti preciziškai ir tiksliai, gerbiamieji. Tik tada