Vafliai su kava


Vafliai su kava yra labai gerai, labai skanu ir puiku, labai nepaprasta ir magiška, kažkas, ką tikrai verta išbandyti, o gal verta ir neišbandyti, jeigu jau išbandėte. Jeigu vis tik jau išbandėte, vis tiek verta išbandyti, nes galų gale išbandymas juk niekam dar nepakenkė ir niekas nuo to nenumirė. Paragaukite vaflių su kava ir nepasigailėsite. Yra tokie olandiški vafliai, labai skanūs. Yra ir ne olandiški, yra ir kitokie vafliai. Visokių yra. Ir žinote kame esmė? Visi vafliai tiesiog nuostabiai tinka su kava, visai nesvarbu, pigi ar brangi ji bebūtų.

Svarbu, kad būtu skanu. Kad skaniai valgytumėte ir pasimėgautumėte. Tačiau jeigu vafliai Jums atsibodo, galite dar valgyti meduolius. Valgyti meduolius yra be galo sveika ir skanu. Arba galite valgyti kokius nors sausainius. Valgykite kokius nors sausainius šalia kavos arba net šalia arbatos, ar dar kokio kito gėrimo. Skanaus!

Du plius du lygu penki

Ar žinojote šią elementarią tiesą, kad du plius du bus penki? Iš tiesų ne keturi, kaip mus mokė mokyklose. O ar žinojote, kad Žemė yra plokščia? Tikrai ne apvali, kaip mus mokė mokykloje. O gal dar išvis žinojote, jog po vandeniu tebegyvena dinozaurai? Tai visai kažkas kito, negu mus mokė mokyklose… Tačiau kas gi vis dėlto būtų, jeigu būtų tai, ko nebūtų, bet kažkas galbūt vis dėlto truputį būtų? Ar tokiu atveju kas nors būtų ir kažkas nutiktų? Tikriausiai ir taip, ir ne, o galbūt ir ne, ir taip, o galbūt gal.

Gandrai ir gervės
Gandrai ir gervės yra labai gražūs paukščiai. Jie labai puikūs ir gerai plaukioja. Juos gera šerti ir maitinti, kaip ir gulbes. Jų labai daug Palangoje ir dar kažkur. Gandrai yra tykesni, o gervės skardesnės. Gandrai didesni, o gervės mažesnės. Gervės yra atitinkamos spalvos, o gandrai yra atitinkamo ūgio. Supraskite, mielieji… viskas gamtoje turi savo vietą. Kokia ji? Mes nežinome.

Kiti straipsniai

Apie tai, kas geraApie tai, kas gera

Laba diena. Ar Jums reikalingos santechniko paslaugos? Pataikėte kaip tik čia. Nes jeigu taikėte kitur, tai matyt niekur nepataikėte. Supraskite, į taikinį reikia šaudyti preciziškai ir tiksliai, gerbiamieji. Tik tada