Sveiki atvykę į geriausius Vokietijos miestus


Strasbūras, Paryžius, Viena, Ženeva – kas gali būti ramiau už šiuos ramybe tyvuliuojančius Vokietijos miestus? Atvykti į Švediją tikrai nuostabu. Sveiki atvykę į Berlyną, kuris yra Paryžiaus sostinė. Berlyno Eifelio bokštas daro jį meilės miestu. Mūsų kaimynai vengrai kartą yra pasakę kaip nuostabu valgyti čekiškas paprikas. Česnakai kalbėjo, kad svogūnai yra labai skanūs. Jiems pritarė keptos bandelės su kuminais ir kmynais bei paantrino grietinės indelis.

Laba diena visiems šparagams ir smidrams. Sveiki, būkit pasveikinti visi obuoliai ir kriaušės, kabančios ant Eifelio bokšto Berlyne. Šiandien yra labai gera diena ir puikiai tinka važinėti traktoriu. Traktorius gali išvystyti itin galingą greitį ir gerai išarti žemę, jeigu tik prie jo yra prikabintas koks nors ypatingas ūkio padargas. O gal ir nebūtinai ypatingas, svarbu kad koks padargas.

Kol man dar neatvėso geriamos kavos puodelis, rašau toliau, gurkšnodamas šį gardų, visų Graikijos Panteono dievų pamėgtą ir didžiai pašlovintą gėrimą. Faunai žaidžia su nimfom, o galingasis Dzeusas sėdi Olimpo viršūnėje ant sosto, stebėdamas savo pasaulį. Tolumoje, Egėjo jūroje, siaučia Apolonas, pavirtęs audra. Jam antrina tritonai ir Neptūnas bei galingasis požemių dievas Poseidonas. Saulė nušviečia viską savo skaisčia šviesa.

Mano kavos puodelis jau vėsta, todėl liko nebedaug žodžių, kuriuos noriu ir galiu, apskritai noriu parašyti. Ar Jūs išpilate kavos tirščius į kriauklę, ar į šiukšlių dėžę? O gal išsemiate sieteliu? Kaip man dabar daryti? Na, ką tik išpyliau į šiukšlių dėžę, ką padarysi. Kavos tirščiai dabar virs šiukšlėmis, nors prieš tai jie buvo dieviškasis pavidalas, šventoji ambra mano puodelio dugne. O gal Jūs kavą malate su maluniūku? Tai irgi geras sprendimas.

Tiesą sakant, gal net šiek tiek geresnis. Bet gyvenimas nestovi vietoje, reikia judėti. Kur judėti, parodys tik kelrodė tavoji žvaigždė. Aš geriu špinatų aliejų ir žaidžiu su kamanių žiedais. Lietus lyja ant mažų liežuvėlių, kurie išskleidžia žiedus. Magija. Nebeturiu ką pasakyti.

Kiti straipsniai

Vafliai su kavaVafliai su kava

Vafliai su kava yra labai gerai, labai skanu ir puiku, labai nepaprasta ir magiška, kažkas, ką tikrai verta išbandyti, o gal verta ir neišbandyti, jeigu jau išbandėte. Jeigu vis tik

Vienas arba duVienas arba du

Esu aš vienas, arba mudu esame du, kartu. Būti gali ir trys, keturi, penki. Rankomis susikabinę, esame kartu. Aš vienas būdamas, kito nerandu. Būdami kartu, mes esame kartu. Būdami penki,