Tekstas be pavadinimo


Sveikiname pasirinkus WordPress. Tai pirmasis Jūsų įrašas, galite jį redaguoti arba ištrinti, o tuomet pradėkite kurti!

Naujausi Nikola Tesla atradimai, sudrebinę pionierių pasaulį. Atraskite geriausius tualetinio popieriaus pasiūlymus už gerą kainą. Kuršių marias dabar reikės ilgokai valyti nuo stebuklingo skysčio. Klaipėdos uosto terminalas yra pasirengęs aptarnauti Jus. Įsigykite langų valiklio pigiau negu pas mūsų konkurentus. Viskas švariai gamtai, ekologijai ir rūpesčiui išimtinai Jumis, brangūs klientai.

Kaip Jums patinka naujausi gamintojų paveikslai? Gaminami ir spausdinami atvaizdai sužavės kiekvieną dailės mėgėją. Mėgėjų dešra Jūsų sočiam ir gardžiam stalui. Metaliniai vamzdeliai su gervės formos galvutėmis ant torto. Naktinė fiesta, ispaniška šventė žibintų šviesoje. Dundantis griaustinis žaliose pievose. Klaipėdos krovinių terminalas ir keltai į Šveicariją.

Aplankykite Šveicarijos sostinę Stokholmą ir Švedijos sostinę Ciurichą! Kodėl tau patinka dundantis griaustinis, jo kerintis garsas? Galbūt jautiesi kaip Danijos arba Olandijos kalnuose, o gal kaip Estijos dykumose? Gal tave keri latviškos džiunglės su augančiais bananais ir Konge plytinčios snieguotos stepės? Apsilankyk su mūsų turizmo biuru, mes tave nuvešime visur, kur pageidausi, mielas vaike.

Greitos kelionės į kitą planetą. Apsilankykite Marse, Veneroje, Merkurijuje, Jupiteryje. Organizuojame keliones į Saturno ir Jupiterio žiedus. Išvyskite Merkurijaus kraterius, tik neiškepkite ten. Duosime patvarų ir aukštiems temperatūrų svyravimams atsparų skafandrą. Grožėkitės magiškais Veneros debesimis ir Marso kanjonais. Vežame visur, kur tik panorėsite mūsų gražiojoje Paukščių tako galaktikoje.

Dunda dundulis

Atėjus vasarai ima pilti malonus lietutis, o kartais ir visas lietus, ištisa kruša. Jeigu šiuo metu esate Palangoje ir nežinote kur slėptis, eikite į kavinę išgerti kavos. Begeriant kavą, lietus, žiūrėk, jau ir nustos lyti, tad galėsite ieškotis skėčio ir traukti degintis į paplūdimį.

Koks yra geriausias Palangos paplūdimys? Žinoma, kad prie tilto, kurgi daugiau. Kokia yra jaukiausia Estijos sala, kurioje gera būti? Matyt, kad Gotlandas. Arba Elandas, nesvarbu. Svarbu kad gerai jaustumėtes tuose tropikuose.

Pabaigai mažytis eilėraštukas:

Kas eina per pievą,

Kas per Nemuną brenda

Ten regi šieno kupetas

Ir brandžius pievų ožius.

Ten mūsų tėvynė brangi Lietuva.

Dėkojame už dėmesį.

One thought on “Tekstas be pavadinimo”

  1. Sveiki, čia komentaras.
    Jei norite pradėti moderuoti, taisyti ir trinti komentarus, aplankykite Komentarų langą valdymo skyde.
    Komentatorių atvaizdai pateikiami iš Gravatar sistemos.

Comments are closed.

Kiti straipsniai

Vienas arba duVienas arba du

Esu aš vienas, arba mudu esame du, kartu. Būti gali ir trys, keturi, penki. Rankomis susikabinę, esame kartu. Aš vienas būdamas, kito nerandu. Būdami kartu, mes esame kartu. Būdami penki,

Vafliai su kavaVafliai su kava

Vafliai su kava yra labai gerai, labai skanu ir puiku, labai nepaprasta ir magiška, kažkas, ką tikrai verta išbandyti, o gal verta ir neišbandyti, jeigu jau išbandėte. Jeigu vis tik

Apie tai, kas geraApie tai, kas gera

Laba diena. Ar Jums reikalingos santechniko paslaugos? Pataikėte kaip tik čia. Nes jeigu taikėte kitur, tai matyt niekur nepataikėte. Supraskite, į taikinį reikia šaudyti preciziškai ir tiksliai, gerbiamieji. Tik tada