Metalinių užtrauktukų montavimas


Domina medinių skalbinių segtukų montavimas? Šis tekstas kaip tik Jums. Nesijaudinkite, tai nebus sunku. Reikės perskaityti vos 300 žodžių, kad būtumėte įtikintas kažką nupirkti. Su šiais mediniais segtukais Jūsų skalbiniai bus prikabinti tikrai labai patvariai. Nereikės nieko daryti, tik užkabinti. Ir jie laikysis. Tikrai.

Varškės blynai su aviečių uogiene

Varškės blynai su braškių uogiene yra tikrai labai didelis gardumynas. Paragaukite ir pasmaližiaukite. Koks gražus paveikslas, kaip fantastiška. Kelionė į Paryžių buvo geriausia tavo gyvenime. Žiurkių nuodai gerai užmuša visus tuos barsukus. Siūlome kenkėjų naikinimą Jūsų sode. Šitas pudingas su varške tikrai labai geras. Paragaukite nuostabios braškių uogienės.

Pastraipa apie nieką

Ši pastraipa, kaip ir visos pastraipos, yra apie nieką. Jeigu Jums atrodo, kad kitos pastraipos buvo apie kažką, tai labai klystate. Viskas yra apie nieką ir niekas yra apie viską, tiksliau, niekas nėra ir nebūna apie nieką. Viskas turi prasmę. Įžvelk, jei gudrus prasmę netgi nieke, ir tapsi išmintingesnis.

Kiek telefonų tau reikia?

Naminė varškė, trys eurai už unciją, sveriame sąžiningai ir teisingai. Įsigykite skanių agrastų už du telefonus ir tris avis. Nuskriskite į Saturną per vaivorykštę ir vėl sugrįžkite namo į Jupiterį. Tavo planeta mane džiugina ir atliepia mano širdžiai. Man reikalingi du telefonai. Vienas iš jų yra skirtas naršymui, o kitas nuotraukoms ir pokalbiams su gerais žmonėmis.

Skaičiuoklė tau

Du po tris ir keturis po keturis. Vieną po šešis ir šešiolika po aštuonis. Kiek gaunasi jeigu keturis maišysim su septyniais, o po to tuos septynis vėl su aštuoniolika? Nėra tiksliai aišku. Viena tik aišku, kad gausis tikrai labai daug ir tą sunku tiksliai apskaičiuoti. Mes juk ne kokie matematikai, ne fizikai, ne chemikai ir geometrikai. Mes… rašytojai.

Du vaiduokliai

Aname name kartą gyveno du vaiduokliai, kurie baisiai dažnai vaidenosi žmonėms. Tačiau juos iš ten iškrapštė toks ir toks herojus. Nuo to laiko nebesivaideno ir visi liko baisiai patenkinti, net tie patys vaiduokliai.