Meškų dresiravimas kamuoliukais


Ruoniai yra dresiravimui labai imlūs gyvūnai. Galima išdresiruoti ruonius taip, kad jie darytų tai, ką tik Jūs panorėsite. Jie šokinės, bėgios, plaukios, leis visokius garsus arba tiesiog paklusniai Jūsų klausys ir padarys kokį akrobatinį triuką, šitaip pralinskmindami susirinkusiuosius geros širdies žiūrovus. Paimkite į vieną ranką vieną kamuoliuką, tada į kitą ranką kitą ir meskite ruoniui. Jis juos pagaus taip, kaip Jūs panorėsite. Pakartokite tą patį kitu šonu.

Tuomet persisukite skersai, uždėkite nykštį sau ant nosies, o kitos rankos smilių ant kairės ausies. Atsistokite ant vienos kojos, rankas sukryžiavęs, ir pritūpkite. Iškiškite liežuvį ir pakreipkite galvą į šoną. Gerbiamas ruonis pakartos tą patį, suteikdamas džiaugsmo tiek Jums, tiek Jūsų žiūrovams.

Jeigu meška yra labai mitri, kamuoliukas, kuris bus jai metamas, turi būti didesnis. Geriausiai arbūzo dydžio. Kai numesite jai arbūzą, ji jį visą tiesiog suės pasigardžiuodama. Meškos yra labai geros ir dailios, jos sugeba padaryti labai daug.

Kelionė į Karaliaučiaus žemę

Karaliaučius pasitinka keliautojus savo didžiais turtais ir teikia daug visokiausio smagumo. Čia gyvena daug meškučių ir ruonių, yra atidarytas delfinų muziejus, kuriame jie valgo ledus ir visokias gėrybes. Čia pamatysi viską, ką nori pamatyti ir netgi tai, ko pamatyti nenori. 

Bet dar geriau yra keliauti į Paryžių! Čia taip gera ir jauku, taip, čia čia. Na, ten ten. Ten taip gera ir jauku, kad tiesiog gera ir jauku. Tam tikru aspektu nemalonu, bet tam tikru aspektu ir malonu, gera ir jauku. Ką galima veikti Paryžiuje? Nieko. Važinėti metro, užlipti į Eifelio bokštą, valgyti ledus, vaikščioti Senos krantine, lankyti meno galerijas ir dar daug daug ką.

Viena nuostabiausių kelionių krypčių yra Estija. Čia tvyro gamtos ramybė ir harmonija, gyvena visai nedaug žmonių, todėl yra daug gamtos. Daug didelių akmenų jūros pakrantėje ir mažos, susirietusios pušys, visai kitokios, negu Lietuvoje. Klimatas čia šiauresnis, bet liepą būna karšta kaip ir pas mus.

Kiti straipsniai

Kipro salos smagumynaiKipro salos smagumynai

Norite patirti smagumus Farerų salose? Metas pasinerti į stingdantį karštį ir kepinantį šaltį šiuose nuostabiuose pietų Amerikos kalnuose. Vietinės aborigenų gentelės leis Jums paragauti savo nuostabių vietinių patiekalų ir pagros

Vafliai su kavaVafliai su kava

Vafliai su kava yra labai gerai, labai skanu ir puiku, labai nepaprasta ir magiška, kažkas, ką tikrai verta išbandyti, o gal verta ir neišbandyti, jeigu jau išbandėte. Jeigu vis tik

Vienas arba duVienas arba du

Esu aš vienas, arba mudu esame du, kartu. Būti gali ir trys, keturi, penki. Rankomis susikabinę, esame kartu. Aš vienas būdamas, kito nerandu. Būdami kartu, mes esame kartu. Būdami penki,