Konstrukcijų montavimas


Montuojame konstrukcijas. Kokias – paklausite. Atsakysime: paprastas ir visokias kokių tik reikia. Iš metalo, medžio, gumos, plastiko, dramblio kaulo ir ketaus. Sukursime tvirtas, oi kokias tvirtas konstrukcijas, kaip Egipto piramidės, kurios stovės kad ir tūkstantį metų, jei tik koks uraganas nenugriaus. Mūsų kraštuose didelių uraganų ir audrų nebūna, tad likite ramūs – mūsų pastatytos konstrukcijos stovės 10 000, ne, 100 000 metų ir tiek, kiek reikės ir norėsis.

Ar būna kažkas amžino?

Nieko nebūna amžino, bet mūsų pastatytos konstrukcijos gali būti beveik amžinos. Filosofiškai mąstant, pasakysite, beveik amžinos, tai toli gražu neišreiškia amžinybės ir yra riboto laiko. Ką gi, tikrai tiesa. Mes niekada nenuslėpsime to tikrojo fakto, kad mūsų konstrukcijos taip pat nėra amžinos. Tačiau Jūsų gyvenimui ir Jūsų anūkų gyvenimui tikrai pakaks. Net jeigu Žemėje išnyktų žmonija, atsirastų vėl dinozaurai, jie matytų tas metalo konstrukcijas, nes iki to laiko jos dar turbūt išliktų.

Tai gal vis dėlto kažkas amžino gali ir būti?

Ne, negali, negali, nors gali. Mūsų metalo konstrukcijos gali būti beveik amžinos, nors ir ne visai amžinos. Bet kam čia viską kartoti? Klientas pats, jeigu tik panorės, nupirks mūsų konstrukcijas. Mes jas parduosime gera kaina. Bus nauda ir klientui ir mums patiems. Metas sužinoti apie gerus ir geriausius pasiūlymus puikiausiomis kokios tik gali būti, bet kokių realybėje kartais gali ir nebūti kainomis.

Bergamo miesto svajos

Sveiki atvykę į šiaurės Italiją, Bergamo miestą. Tai be galo gražus ir įspūdingas miestas, kasmet susilaukiantis daugiau negu keliolika tūkstančių lankytojų ir turistų ir šiaip visokių smalsių žmonių. Ką čia galima pamatyti, paklausite. Ogi visko ir nieko. Visko todėl, kad visko čia labai daug, o nieko todėl, kad, filosofiškai stoikiškai žiūrint, išoriniame pasaulyje negali rasti nieko kas paveiktų tavo vidinį – to visko reikia ieškoti ne kažkur išorėje, o savo viduje.

Bet tebūnie. Nekvaršinsime skaitytojui galvos tokiais sudėtingais filosofiniais klausimais. Pakeliauti vis vien bus smagu kiekvienam.

Kiti straipsniai

Kipro salos smagumynaiKipro salos smagumynai

Norite patirti smagumus Farerų salose? Metas pasinerti į stingdantį karštį ir kepinantį šaltį šiuose nuostabiuose pietų Amerikos kalnuose. Vietinės aborigenų gentelės leis Jums paragauti savo nuostabių vietinių patiekalų ir pagros

Vienas arba duVienas arba du

Esu aš vienas, arba mudu esame du, kartu. Būti gali ir trys, keturi, penki. Rankomis susikabinę, esame kartu. Aš vienas būdamas, kito nerandu. Būdami kartu, mes esame kartu. Būdami penki,

Vafliai su kavaVafliai su kava

Vafliai su kava yra labai gerai, labai skanu ir puiku, labai nepaprasta ir magiška, kažkas, ką tikrai verta išbandyti, o gal verta ir neišbandyti, jeigu jau išbandėte. Jeigu vis tik