Kipro salos smagumynai


Norite patirti smagumus Farerų salose? Metas pasinerti į stingdantį karštį ir kepinantį šaltį šiuose nuostabiuose pietų Amerikos kalnuose. Vietinės aborigenų gentelės leis Jums paragauti savo nuostabių vietinių patiekalų ir pagros būgnais bei dūdelėmis. Apsilankykite šioje nuostabioje Tasmanijos saloje, kuri minima teksto antraštėje ir patirsite tai, ko dar gyvenime neregėję ir nematę, ko dar nepatyrę ir neparagavę.

Papuasų gardumynai, kuriuos verta paragauti

Sakoma, kad tualetinis popierius gerai vyniojasi. Ką tai galėtų reikšti? Nieko. Tačiau tai tuo pačiu kažką galbūt reiškia. O gal ir ne. Viskas priklauso nuo to, kokius gardumynus ragausite, kai juos siūlo papuasai. Gal papajus ir mangus? Verta pabandyti. Papajai nenaudoja tualetinio popieriaus, jie valosi palmių lapais. Palmių lapai yra labai sveikatingi ir geri įrankiai, skirti daug kam.

Džiunglių gentelių svetingumas

Mažos džiunglių gentelės, nusnigus kasmetiniam sniegui, būna labai svetingos ir gali pasiūlyti Jums daug visokiausių gardžių vaisių, oi, vaišių. Paragaukite to, ką jos siūlo, na ir turbūt kad nepasigailėsite gi. Kodėl gi nepabandžius neparagauti? Pabandžius verta pabandyti pabandymui pabandžius verta neparagauti.

Tonizuojanti arbata

Norite pakelti savo toną? O gal vietoje kilogramo pakelti ištisą toną? Tokiu atveju, tiks tonizuojanti arbata, kuri suteiks tiek žvalumo, tiek galių. Paragaukite dabar ir nepasigailėsite. Pasigailėsite nebent tik tuo atveju, jei neparagausite. Tačiau Jūs paragausite. Jūs labai norite paragauti. Jūs labai nenorite pasigailėti. Ragaukite tonizuojančią arbatą ir nepasigailėsite. Ragaukite kartu su raganosiais, buratinais, gerkite kakavą mėnulyje, o gal Gvatemaloje.

Turkmenistanas 

Yra tokia tiurkų šalis tolimojoje Azijoje. Ten gyvena islamo išpažinėjai, labai išmintingi žmonės, kaip kokie sufijai. Jie valgo datules, dėvi baltus rūbus ir deginasi saulėje. Jie gerai įmitę, ploni, su ūsais arba be jų. Šios tiurkų gentys susiformavo dar žiloje senovėje nukariavus Babiloną.

Tekinimo staklės

Gal reikia tekinti metalą? Tai tuomet gerai, galite gauti tokias ir tokias stakles, skirtas medžio tekinimui. Parūpinsime Jums gerą aparatą už gerą kainą ir dar su šypsena. Įsigykite. Taikome nuolaidas studentams.

Kiti straipsniai

Vafliai su kavaVafliai su kava

Vafliai su kava yra labai gerai, labai skanu ir puiku, labai nepaprasta ir magiška, kažkas, ką tikrai verta išbandyti, o gal verta ir neišbandyti, jeigu jau išbandėte. Jeigu vis tik

Vienas arba duVienas arba du

Esu aš vienas, arba mudu esame du, kartu. Būti gali ir trys, keturi, penki. Rankomis susikabinę, esame kartu. Aš vienas būdamas, kito nerandu. Būdami kartu, mes esame kartu. Būdami penki,