Izoliacinė plėvelė


Reikia kažką izoliuoti? O gal jums būtina atlikti saviizoliaciją grįžus iš užsienio, kad netaptumėte grėsmingu viruso nešiotoju? Galite apsiklijuoti save izoliacine plėvele ir šitaip izoliuosite savo nuo visokiausių pavojų, priedo, apsaugosite kitus žmones, kas yra dar kilniau ir dorybingiau. Būsite tikras atsakomybės ir saugumo pavyzdys visuomenei, gal net medalį užkabins. Bet kokiu atveju save izoliuoti yra verta ir teisinga, reikalinga ir išganinga. Jeigu jau ne dėl savęs, tai bent dėl kitų!

Malūnininko vištos

Stovėjo kartą prie kelio malūnas. To malūno malūnininkas ne tik malė miltus ir kepė duoną, bet tuo pačiu laikė gerai įmitusias vištas, kurias skersdavo per įvairias iškilmes. Kartą stojus žiemai trūko maisto, kadangi žiemą javai neauga. Buvo nuspręsta paskersti 40 gerai įmitusių vištų, tačiau jas tvarte užstojo pasišiaušęs gaidys. Teko nugalabyti ir gaidį, bet pabaiga šios pasakos tokia, kad visi vis vien liko laimingi.

Vištininkų gandai ir apkalbos

Levandų eterinis aliejus labai gerai pravalo smegenis. Pašalina visus energetinius kamščius. Nuskaistina kūno odą. Duoda visokiausios kitokiausios naudos. Naudokite levandų eterinį aliejų ir nepasigailėsite. Kai pasninga sniegas, dar labiau kvepia levandos ir jų magija. Koks svaigus ir geras aromatas, kad norisi tiesiog nerūpestingai nusibraukti per nosį ir nusičiaudėti.

Kelionė į Tanzanijos džiungles

Gera diena. Saulė šviečia. Kaip tik leistis į Tanzanijos džiungles. Leistis į nepaprastą kelionę. Norite keliauti jodamas stručiui ant nugaros? Jokite, taip ir padarykite! Tanzanijoje matomos labai gražios šiaurės pašvaistės, o stingdantis Arkties šaltis pašiurpins odą ir leis patirti nepaprastų nuotykių.

Skambutis neužsakyti į namus picą

Skambinu neužsakyti į namus picos ir sakau nenoriu picos, kad man jos neatvežtų. Gerai, pasakė, kad atveš. Aš sakau kad ne, man juk gi nereikia picos, nenoriu picos, skambinu tam, kad neužsakyčiau. O jie toliau tvirtina tą patį, kad atveš. Galiausiai sumokėjau pinigus ir sutariau, kad picos man neatveš.

Ėjo ten kur ėjo, matė tai, ką matė. Girdėjo tą, ką norėjo išgirsti jis.