Geriausi bulvių pasiūlymai


Ieškote bulvių? Ilgai ieškoti neteks, nes tikrai greitai atrasite. Geriausi bulvių pasiūlymai keliauja tiesiog maišais! Tai labai geros ir kokybiškos bulvės: skanios, riebios, grynos, iš lietuviško kaimo. Klausiate kiek kainuoja? Nedaug, visai nedaug kaip už tokias puikias, nuostabias, grynas, tobulas, palaimintas ir t.t. bulves. Tad pirkite ir pirkite ir daug iš to laimėsite.

Ką galima padaryti iš bulvių?

Tai klausimas, kuris kyla daugeliui, perkančiam bulves. Iš bulvių galima padaryti labai daug ką. Iš bulvių galėsite pasidaryti cepelinus, kukulius, kugelį, bulvytes fri, arba tiesiog pasivirti bulves, o gal iškepti jas ant laužo. Žodžiu, galimybių daug, mes juk gyvename šiuolaikiniame pasaulyje, mylimieji! Dar iš bulvių galima pasidaryti bulvių žiedus ir dėtis juos ant pirštų, neva tuoktis ar pan. Na, čia aišku pajuokavimas.

Kalbant rimčiau, tai bulvės yra labai rimtas dalykas, turintis didelę svarbą. Nusikelkime trumpam į praeitį ir panagrinėkime kvapą gniaužiančią bulvių istoriją. 

Bulvės pirmą kartą atsirado pas indėnus Amerikoje. Į Europą jas parvežė ispanų ar tai portugalų užkariautojai. Na ir tada prasidėjo. Bulvės taip visiems patiko, kad greitai išplito po Europą ir tapo daugeliu Europos šalių nacionaliniais patiekalais. 

Ne išimtis ir Lietuva. Mes turime kugelius, cepelinus, bulvinius blynus, šaltibarščius su virtomis bulvėmis, na ir daug daugiau. Ai dar kalbant apie Europą tai taip, bulvės tapo tokios svarbios, kad žmonės pamiršo visą kitą maistą ir štai visa Airija vos neišmirė iš bado vien dėl to, kad tais metais buvo prastas bulvių derlius.

Ką dar galima veikti su bulvėmis?

Su bulvėmis galima dar nelabai daug ką nuveikti apart to, kad jos yra valgomos. Valgyti galima su druskyte, su prieskoniukais, su visokiais kokias krapiukais, žolelėm, žolėm, gerti su kefyru, su pienu, su rūgpieniu, su dar kažkuo. Viskas Jūsų skoniui!

Teksto apie bulves pabaiga

Štai ir buvo pasakyta viskas, kas turėjo būti pasakyta apie bulves. Daugiau nelabai kaip ir yra ką pasakyti. Tai tiek.

Kiti straipsniai

Vafliai su kavaVafliai su kava

Vafliai su kava yra labai gerai, labai skanu ir puiku, labai nepaprasta ir magiška, kažkas, ką tikrai verta išbandyti, o gal verta ir neišbandyti, jeigu jau išbandėte. Jeigu vis tik

Kipro salos smagumynaiKipro salos smagumynai

Norite patirti smagumus Farerų salose? Metas pasinerti į stingdantį karštį ir kepinantį šaltį šiuose nuostabiuose pietų Amerikos kalnuose. Vietinės aborigenų gentelės leis Jums paragauti savo nuostabių vietinių patiekalų ir pagros

Vienas arba duVienas arba du

Esu aš vienas, arba mudu esame du, kartu. Būti gali ir trys, keturi, penki. Rankomis susikabinę, esame kartu. Aš vienas būdamas, kito nerandu. Būdami kartu, mes esame kartu. Būdami penki,